The Most Breathtaking Sunset In Cbd-3B2B1C

  • 120 m²

Om van uw vakantie in Melbourne te genieten, verblijf in The Most Breathtaking Sunset In Cbd-3B2B1C Melbourne appartementen van 120 m², gelegen op afstand van 2 km van het Little Italy district en op 20 minuten wandelen vanaf de Eureka Tower.

Als gasten verblijven in The Most Breathtaking Sunset In Cbd-3B2B1C appartementen, hebben ze toegang tot een zitruimte en een keuken voorzien van airconditioning. Om u comfort te verhogen vindt u een apart toilet, een douche en een wasmachine in de accommodatie. Je vindt er ook een haardroger en badlakens.

Alle items, die vereist zijn voor het koken in een ingerichte kitchenette, inclusief een koelkast en een vaatwasser, zijn aangeboden.

Tijdens het verkennen van Melbourne kunnen gasten gemakkelijk The Hellenic Museum op 8 minuten loopafstand vandaan bereiken. St Augustine Church en het Immigratiemuseum liggen binnen 450 meter loopafstand van en binnen het bereik van het appartement. De Lonsdale Street/Spencer Street bushalte bevindt zich binnen 10 minuten wandelafstand van dit appartement.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near The Most Breathtaking Sunset In Cbd-3B2B1C Melbourne
Executive Apt On Spencer
Mobiele prijsaanbieding

Executive Apt On Spencer

12 m van de accommodatie
A Lux 2Br Apt Right Opposite Southern Cross
Mobiele prijsaanbieding

A Lux 2Br Apt Right Opposite Southern Cross

7.0
Goed 3 beoordelingen
13 m van de accommodatie
USD 142 USD 128
per nacht
The Zenith - The Perfect Blend Of Urban And Wellness
Mobiele prijsaanbieding

The Zenith - The Perfect Blend Of Urban And Wellness

9.4
Schitterend 9 beoordelingen
13 m van de accommodatie
USD 226 USD 203
per nacht

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Droger
    • Keukengerei

    Voor kinderen

    • Ledikanten/ Babybedden

    In de kamers

    • Zithoek
    • Eettafel

    In de badkamer

    • Wasmachine
    • Gratis toiletartikelen

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Ontwerp

    • Vloerbedekking

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 16:00 tot 23:00
    Uitchecken: tot 10:00
    Veelgestelde vragen
    • Waar is The Most Breathtaking Sunset In Cbd-3B2B1C appartement gelegen?
      The Most Breathtaking Sunset In Cbd-3B2B1C appartement is in de Melbourne CBD wijk van Melbourne gesitueerd, binnen 2 km van Universiteit van Melbourne.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van The Most Breathtaking Sunset In Cbd-3B2B1C appartement?
      Populaire plekken in de buurt van The Most Breathtaking Sunset In Cbd-3B2B1C appartement zijn onder andere het Australian Centre for the Moving Image, Universiteit van Melbourne, het Melbourne Aquarium.
    • Hoeveel kost het om bij The Most Breathtaking Sunset In Cbd-3B2B1C appartement te verblijven?
      Een overnachting in The Most Breathtaking Sunset In Cbd-3B2B1C appartement kost $746.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere Hotel Spencer Bar & Grill en The Carron restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Is er een keuken in The Most Breathtaking Sunset In Cbd-3B2B1C appartement?
      Bij The Most Breathtaking Sunset In Cbd-3B2B1C appartement kunnen gasten gebruik maken van een ingerichte keuken uitgerust met een waterkoker, een koelkast en keukengerei.
    • Wat is de afmeting van The Most Breathtaking Sunset In Cbd-3B2B1C appartement?
      The Most Breathtaking Sunset In Cbd-3B2B1C appartement meet 120 m².

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    The Most Breathtaking Sunset In Cbd-3B2B1C Melbourne

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten